Vaše soutěžní příspěvky – soutěž o svíčku

Naše soutěž o svíčku skončila a po skutečně náročném třídění jsme nakonec vybrali pět nejhezčích obrázků Vašeho bydlení. Rozhodování ale vůbec nebylo lehké, protože všechny zaslané fotečky byly moc pěkné. Nejvíc nás ale nakonec oslovilo těchto pět:

 

Pokud nám k těmto soutěžním obrázkům přišly také popisky přímo od hrdých majitelů útulných hnízdeček, najdete je pod každým z těchto obrázků ve velkých uvozovkách označené modře 🙂 Každou fotečku jsme si dovolili okomentovat, co se nám na ní líbí a proč jsme vybrali právě ji.

 

1. MÍSTO Květa Bábková, Kroměříž

1. MÍSTO Květa Bábková, Kroměříž

 ze staré škaredé půdy jsme vytvořili krásný velký pokoj

Krásný světlý a hlavně vzdušný prostor elegantně rozdělený na obytnou a spací část posuvnými stěnami. Žádné výstřelky a všechno decentně sladěné. Moc pěkný a vkusně zařízený prostor. Líbí se nám a proto získal 1. místo. Gratulujeme!

 

2. MÍSTO Jiří Věchet, Hradčín

2. MÍSTO Jiří Věchet, Hradčín

 inspirace při dlouhodobé nemoci

Na druhé místo jsme po dlouhém vybírání zařadili zajímavou místnůstku, v teplých odstínech, ale hlavně s nádherným stylovým krbem. Okolní obložení působí příjemným dojmem. Rámečky s fotkami na krbové římse jsou naprostá klasika. Dozdobeno květinovými aranžmá a proutěným košem. Je to taková hřejivá idylka. Možná bychom místo jednoho stropního osvětlení zvolili několik bodových, ale chápeme, že se to pak špatně fotí 🙂

 

3. MÍSTO Anna Pytlíková, Holýšov

3. MÍSTO Anna Pytlíková, Holýšov

Zajímavě členitě řešená moderní kuchyň, na které se našlo místo i na dekorativní doplňky a květiny. Všechno je sladěné tón v tónu. Co nás dostalo, je úžasné světlo. Moderní, ale přitom útulně zařízená kuchyně od nás získala třetí místo.

 

4. MÍSTO Alena Vondráčková, Libřice

4. MÍSTO Alena Vondráčková, Libřice

zasílám fotku našeho pidi bytečku… Jedná se o obývací místnost + kuchyňský kout… Na fotce je zobrazena pouze obývák a část jídelního koutku, který považuji za útulný. Plusem pro nás bylo to, že jsme všechen nábytek a dekoraci pořídili velmi levně a dle mého názoru to nevypadá ani kíčovitě… Naše minirodinka se v tomto koutku cítí příjemně 🙂

Tady nás v prvé řadě uchvátily nádherné židle i s podsedáky. Mořská tráva je úžasně efektní materiál. Tleskáme oddělení obou částí posuvnými stěnami (stejně jako na první fotce). Celkově opět prostor vypadá koherentně, vše k sobě ladí. Dodatečná dekorace v podobě mimča prostor oživuje 😀 Moc pěkné.

 

5. MÍSTO Květa Novotná, Milovice

5. MÍSTO Květa Novotná, Milovice

celý byt jsme s manželem dávali dohromady sami. Já byla návrhářem a designerem a manžel odřel tu „ostatní“ práci. Nemohla jsem vybrat jen jednu fotografii a tak nechávám výběr zbaběle na Vás. Na prvním snímku je kuchyně sestavená z několika druhů obkladů a mozaika nad sporákem je o maličko jiného rozměru než ostatní obklad, ale mě se obrázek kočiček natolik líbil, že jsem vymyslela jednoduché řešení kleštěmi jsem naštípala světlé obkladačky na malé kousky a vytvořili jsme z nich jakési rámování, aby obklad zapadl mezi ostatní. Celou kuchyňskou linku jsme si navrhli sami namíru v PC programu a manžel ji pak jen nechal nařezat a sám ji montoval.

Na další fotografii je propojení mezi kuchyní, jídelní částí a obývákem. Zídku jako dělící a zároveň odkládací prvek jsem opět vymyslela tak, aby zapadala designově do interiéru a byla nejen rozdělovačem, ale i spojnicí mezi jednotlivými částmi místnosti, takže je obložena stejným obkladem jako kuchyň.
Na třetí fotografii je koupelna, kterou jsme opět vytvořili sami. Její obklad je odvážně opět sestaven z několika různých sérií. Zabudování pračky je vymyšleno tak, že z boku, když se vyjmou šuplíky je vyříznutý otvor, kterým je přístup k odpojení a připojení od vody i elektřiny a zároveň se dá pračka v případě potřeby vysunout celkem snadno ven.
Byt máme malý a tak je nutné, aby každý prostor byl dokonale využit. Možná to není designově vychytané ani to nebude nejmodernější, ale nám se to líbí a hlavně je vše funkční a ne jen hezké pro oko.“ 

Páté místo jsme věnovali třem fotkám paní Novotné, z nichž jsme nakonec jako nejhezčí vybrali fotku koupelny. Na všech třech fotkách dominují teplé veselé barvy. Koupelna je pak skvěle laděná do oranžovo-modra a celkově působí hravě a vesele, což je evidentně uzpůsobeno přítomnosti dítěte v domácnosti. Z funkčního hlediska se nám líbí zapuštěné umyvadlo v kachličkách i napůl schovaná pračka.

Další dvě fotečky uvádíme, aby se necítily ukřivděně 🙂

5. MÍSTO Květa Novotná, Milovice

5. MÍSTO Květa Novotná, Milovice

 

Děkujeme i za všechny ostatní zaslané obrázky. Rozhodování opravdu nebylo jednoduché. Těm, kteří se nakonec do nejlepší pětky neprobojovali přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

Co myslíte, vybrali jsme správně? Jak se Vám líbí příbytky našich soutěžících? Myslíte, že byste uspěli lépe? Při další vyhlášené soutěži můžete zkusit své štěstí i Vy.

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz