Zaujalo nás: kreativní interiérové doplňky

BellaRose.cz
Některé doplňky do bytu mají v sobě tak velkou osobnost, že na sebe ihned strhnou pozornost. Našli jsme pár tak milých a úchvatných doplňků, o které se s vámi chceme podělit.
Dost možná každý z nás by dokázal ve svém domově ukázat na věc, jakoukoli dekoraci, kterou má nejraději a ke které má zvláštní vztah, ať už proto, že ji od někoho dostal, že na něj zvláštním způsobem působí nebo třeba proto, že si ji sám vyrobil. Právě takové jsou i bytové dekorace, které vám chceme představit.

Milé dřevěné figurky, i dekorativní bordury

Pokud patříte mezi kreativní jedince, možná uvítáte japonské designové washi pásky. Pokud jste o nich doposud nic neslyšeli, nevadí. Podstatou je, že se snadno přilepují a odlepují, takže jsou vynikající pro jakékoli kreativní využití. Můžete s nimi polepit libovolný nábytek, i dekorace, přilepit s nimi na zeď plakáty. Díky krásným vzorům a barvám se hodí do našich oblíbených provence interiérů.

 

BellaRose.cz

 

BellaRose.cz BellaRose.cz BellaRose.cz

Kreativní hraní pokračuje

Vyrobit si do svého domova vlastní dekoraci je krásný pocit. Jste pak obklopeni unikátními a originálními věcmi, které pro vás mají jistě větší hodnotu, než kdybyste si je pouze koupili v obchodě. Značka Tilda prodává jak hotové hravé až dětsky krásné a pozitivní dekorace, tak i sety na výrobu vlastních hravých ozdob a doplňků. Nádherné jsou její květované plechové dózy, ale také látkové panenky.
BellaRose.cz  BellaRose.czBellaRose.cz
Už dříve nás zaujaly jemně vyřezávané dřevěné figurky Willow Tree, které působí nesmírně něžným a uklidňujícím dojmem. Světlými barvami malované figurky bez tváří mají obrovskou osobnost a kamkoli je postavíte, budou navozovat příjemnou atmosféru.
BellaRose.cz BellaRose.cz
BellaRose.cz BellaRose.cz
Vrátíme se ještě jednou k severskému stylu, o kterém jsme se více rozepsali v předchozím článku Styl severského venkova. Jestliže typický skandinávský nábytek má především čisté linie a méně výrazné barvy, kterým dominuje bílá, je k tomu potřeba přiřadit také správné dekorace. Z nich nás zaujala značka Madam Stoltz. Mezi drátěnými doplňky, košíky, skleněnými dózami nebo plechovými dekoracemi si vyberete docela určitě. My bychom si tedy vybrali stoprocentně. Do této značky jsme se totiž tak trochu zamilovali.
BellaRose.cz BellaRose.cz BellaRose.czBellaRose.cz

 Foto: BellaRose.cz

Jeden komentář k “Zaujalo nás: kreativní interiérové doplňky”

  1. skokanova marie napsal:

    prosím o zasílání novinek.Děkuji Skokanová

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz