Novinky z podzimní kolekce Broste

Jestliže plánujete výrazně proměnit interiér svého domu či bytu, existuje zde velmi zajímavé řešení. Novinky z podzimní kolekce Broste, tedy nábytek a bytové doplňky, jsou kvalitní, originální a oku lahodící záležitostí. Nevěříte?

Potrpíte si na překrásné bytové doplňky a nábytek? Souzníte zároveň se severským designem? Tak jsou možná právě pro Vás určeny výrobky dánské značky Broste. Pokud si myslíte, že už Vás v oblasti bytových doplňků a nábytku nemůže vůbec nic překvapit, jste na velkém omylu. Prohlédnete-li si novinky z podzimní kolekce Broste 2013 (zde), dovolujeme si tvrdit, že si je ihned zamilujete. Pojďme si tedy tuto kolekci trochu přiblížit.

Luceran lead Broste Tmavý pléd Broste

Rustikální styl v souladu s přírodou, to je Broste

Společnost Broste, jež sídlí v dánském hlavním městě Kodani, vytváří nábytek a bytové doplňky z přírodních materiálů, a to bez křiklavých barev. Její výrobky Vás ohromí, obzvláště pokud si potrpíte na rustikální styl a soulad s přírodou. V takovém případě si neváhejte prostudovat novinky z podzimní kolekce Broste, neboť Vám jistě padne do oka mnoho zajímavých kousků, s nimiž ve své domácnosti dosáhnete velice zajímavého efektu. A rovněž každá návštěva bude ohromena!

stolek meana brsote

Broste – kolekce podzim 2013

Co tedy mezi novinkami z podzimní kolekce Broste naleznete? Je toho skutečně mnoho. A začněme třeba nábytkem, jenž Vás dostane svým ryze rustikálním vzhledem. Mohly by Vás zajímat stoly, truhly nebo stolky na servírování jídla. To vše ze dřeva. Veškerý tento nábytek přitom pojí tradiční vzhled s vysokou kvalitou (přesvědčte se sami), takže si buďte jisti, že Vám vydrží dlouhá léta.

broste

V oblasti bytových doplňků potom Broste vyrábí stovky nejrůznějších produktů, jakými jsou třeba proutěné i jiné vázy, lucerny, svícny a obrovské množství svíček, květináče anebo koše na prádlo. Zajímavou oblastí jsou rovněž textilie, ať už se jedná o plédy, koberce, ubrusy, přehozy či povlaky na polštáře s překrásnými vzory. Mezi novinkami z podzimní kolekce Broste lze nalézt rovněž pestrý sortiment dekorací, jež se Vám budou hodit buď celoročně, anebo je lze v mnoha případech použít pouze o vánočních svátcích.

lucerna lead

Zkrátka a dobře, společnost Broste přináší v roce 2013 i na náš trh opět mnoho esteticky velice zajímavých a zároveň praktických výrobků z přírodních materiálů, které snoubí tradiční vzhled a severský design s vysokou kvalitou zpracování. Nábytek i bytové doplňky od Broste sice pocházejí ze Skandinávie, nicméně i tak Vám do domácnosti přinesou hřejivou atmosféru. Chcete-li tedy svůj interiér výrazně zútulnit, zde se Vám nabízí jedinečná, zcela originální možnost.

 

 

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz