Jak bydlí slavní: Robert Pattinson

Zajímá vás, jak bydlí tenhle britský hezoun z Twilight ságy? Robert Pattinson je sice původem Brit, ovšem dnes žije, jak jinak, než v Americe. Tento mladý herec je nejvíc známý jako bledý upír ze Stmívání a všech dalších pokračování Twilight ságy. Původně sdílel domek se svou hereckou partnerkou z Twilight, Kristen Stewart, ale po jejich rozchodu se přestěhoval do bývalého domu Britney Spears v Beverly Hills, Los Angeles. Domek si ovšem nekoupil, nýbrž pronajal. Jak tedy v současné době Robert Pattinson bydlí?

Robert Pattinson - Foto: freecelebritiespicss.blogspot.com

Robert Pattinson – Foto: freecelebritiespicss.blogspot.com

Nový dům Roberta Pattinsona je vilka ve středomořském stylu. Nezapře samozřejmě luxus amerických celebrit, takže v interiéru nechybí leštěný mramor, lázně, honosné lustry, venkovní bazén, 5 ložnic, 6 koupelen, sportovní bar nebo rozsáhlé luxusní schodiště. Domek má mít podle všeho hodnotu 3,7 milionů dolarů. Mezi předchozími majitely byla taková jména jako Hilary Duff nebo Gwen Stefani.

Foto: hollywoodlife.com

Po vstupu do domu se člověk ocitne v prostorné schodišťové hale s takovými detaily, jako je nádherně kované zábradlí, luxusní zlacený lustr, mramorová podlaha. O dostatek světla se v prostoru starají jedna prosklené dveře opět zdobené stylovým kováním a světlíky nad nimi.

hollywoodlife.com13hollywoodlife.com14

Některé místnosti, jako jedna z ložnic, jsou zařízeny sice noblesně, ale méně, což je někdy více. Pohodlná postel a dostatek prostoru a světla dělají z místnosti skvělý prostor.

Foto: hollywoodlife.com

Salonek je opět hodně prosvětlený, je vybavený krbem a starožitným nábytkem. Je decentní a nepřeplácaný. Vybavení domu je zdařilé.

Foto: hollywoodlife.com

Místnost se sportovním barem z dubového dřeva doplňují tmavé barové židle, které baru dodávají smrnc. Pro společné posezení s dobrým drinkem jsou pak určeny sedačky a taburet sjednocené v jednom stylu. Vše je skvěle barevně sladěno.

Foto: hollywoodlife.com

Kuchyni taky tleskáme. Bílá frézovaná dvířka a žulová pracovní deska je výborná kombinace rustikálního a moderního, venkovského a noblesního.Všechnu tu nádheru finišuje obrovské členité okno přes celou šířku kuchyňské linky do U. Kdo by nechtěl v takovém prostoru pracovat.

Foto: hollywoodlife.com

Foto: hollywoodlife.com

I jídelna je nesmírně decentně a vkusně zařízená. Vzdušná jídelní sada s dřevěnými židlemi. Prostor pak doplňuje světlá kovaná pohovka. Líbí se nám celá včetně množství bílých polštářků a také pruhované křeslo je v jednom smetanovém tónu s celým charakterem prostoru. Jediné, co bychom vytkli je těžkopádnější obraz nad pohovkou.

Foto: hollywoodlife.com

Venkovní plocha kolem domu je dokonale upravená a kdo by nechtěl takový sympaticky zastřižený trávníček s bazénem. To všechno je přitom dokonale schované za zeleným porostem, takže i na zahradě a u bazénu je soukromí.

Foto: hollywoodlife.com

Foto: hollywoodlife.com

Foto: hollywoodlife.com

Foto: hollywoodlife.com Foto: hollywoodlife.com

 

Foto: hollywoodlife.com

Jeden komentář k “Jak bydlí slavní: Robert Pattinson”

  1. Iveta D. napsal:

    Pokud někdo víte o dobrém designérovi,který je zapálený pro styl la Provence,budu moc ráda za doporučení.Chci si zařídit domeček a nechci vše splácat jen tak od oka.Díky předem a všem přeji krásný den!!

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz