Jak bydlí slavní: Richard Gere

Pro většinu lidí jsou domy celebrit naprosto nedosažitelné. Když nic jiného, tak se na ně ovšem alespoň dobře kouká, takže přinášíme nový seriál článků, v kterých vám budeme představovat domy slavných, které se nám líbí.

V prvním článku série se podíváme na dům herce Richarda Gera. Jak vlastně bydlí tenhle charismatický herec?

Richard Gere - foto: online-news.it

Richard Gere – foto: online-news.it

 

Dům Richarda Gera stojí v Hamptons v New Yorku. Podle posledních zpráv byl na prodej a to za 8,8 milionů dolarů. Překvapivě ovšem nepůsobí vůbec jako klasický honosný až nadutě okázalý hollywoodský příbytek. Jde spíš vkusný a skromněji pojatý venkovský dům, což  je nesmírně sympatické.

 

Dům Richarda Gera - foto: tmz.com

Dům Richarda Gera – foto: tmz.com

foto: hookedonhouses.net

foto: hookedonhouses.net

36242-richard_gere_home_0023_Layer_1_full-480w - tmz.com

36241-richard_gere_home_0020_Layer_4_full-480w - tmz.com

Kolem celého domu se táhne úžasná veranda s posezením. Kouzelné místo třeba pro odpolední kafíčko nebo ke snídani.

Gere2

36224-richard_gere_home_0009_Layer_15_full-480w - tmz.com

Zimní zahrada je jako stvořená k posezení v chladnějších dnech.
36226-richard_gere_home_0005_Layer_19_full-480w - tmz.com
36227-richard_gere_home_0007_Layer_17_full-480w - tmz.com
Gere3

Gere4

Dřevěné podlahy, velká okna, která dávají hodně přirozeného světla, prostorný jídelní stůl s několika typy židlí a obligátní zarámovaná americká vlajka – nutné součásti typického amerického bydlení movitějších patriotů.

Gere5

Kuchyň by učarovala každému. Má velmi útulný venkovský ráz, spoustu světla a prostoru. Bílá barva v kombinaci s tmavou dřevěnou podlahou vytvářejí úžasný vyvážený kontrast. Pořád jsme v přírodních barvách, ale přitom jako celek vypadá kuchyně tak napůl luxusně a na půl venkovsky. Zajímavým detailem je obložený strop bílými latěmi. Vaření na sporáku, který je umístěný uprostřed místnosti musí být velmi příjemné, protože máte kolem sebe dostatek prostoru a nemusíte se tísnit někde v rohu.

Gere6

Stolování u takovéhoto jídelního koutu plného měkkých polštářků a hlavně světla vyloženě láká k hromadné veselici ve více lidech. Trochu horší to ale bude se vstáváním ze zadních míst u oken 🙂

Gere7

Soukromý prostor pro vegetování a jen tak lenošení u televize, aniž by vás někdo rušil. To by se nám určitě taky líbilo.

Gere8

Gere9

Gere10

foto: tzm.com a hookedonhouses.net

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz