Jak bydlí slavní: Reese Witherspoon

Vybíráme další bydlení celebrity, tentokrát je to Reese Witherspoon aneb Pravá blondýnka. Kromě téhle „růžové“ komedie jste ji mohli vidět třeba ve Velmi nebezpečných známostech, v životopisném dramatu Walk the Line nebo v romantickém filmu A co když je to pravda?

Reese vlastní krásný historický ranč v Ojai v Kalifornii. Jedná se o historický statek, který byl postavený už v roce 1923 a leží na sedmi akrech, což je necelých 30 tisíc metrů čtverečných, nebo taky 3 hektary. Hodně původních detailů se na domě zachovalo, na čemž si američtí zbohatlíci vcelku zakládají.

Reese Witherspoon - Foto: en.wikipedia.org

Reese Witherspoon – Foto: en.wikipedia.org

Exteriéry ranče jsou na Kalifornii typické. Sušší podnebí, kde rostou spíš sukulenty a k tomu modrá obloha a spousta slunce. Může to připomínat španělskou koloniální éru. Venkovní posezení se stylovými proutěnými křesílky, přiznané cihly a kámen s nedbale udělanou omítkou jsou nesmírně stylové. Taky byste si uměli představit, že tam sedíte a popíjíte mojito?

 

cdn.frontdoor.com

cdn.frontdoor.com

K interiéru pak snad ani nejde nic dodat. Venkovsky jednoduché, útulné i přes rozsáhlé rozměry místností. Koupelna v čistém bílém designu kombinuje luxusní starožitné vybavené se stylovou účelností. Lustr s perforovaným stínítkem, které dává nádherné pohádkové stíny je třešničkou na dortu.

 

cdn.frontdoor.com2

cdn.frontdoor.com

Jednoduchá country kuchyně s dominantou v podobě ostrůvku a k němu přistavených barevných ratanových barových židliček. V téhle kuchyni byste se klidně mohli cítit doma a vůbec ne jako v domě nějaké hollywoodské hvězdy. Je prostorná, otevřená, působí domácky a příjemně. Poskytuje dostatek prostoru na veškeré běžné úkony. Přiznané trámy u stropu jí ještě víc dodávají venkovský charakter.

 

cdn.frontdoor.com

 

Skvělou ukázkou zařízení ve španělském koloniálním stylu je také obývací pokoj s trámovým stropem, krbem a podlahou z dřevěných prken. Velice zajímavý prostor je dokonale využit a zachovává si vzdušnost. I nábytek je zvolený ve stylovém duchu, od pohovky, přes koloniální konferenční „stolek“ až po kovaný lustr. Líbí se vám dům Reese Witherspoon?

Foto: frontdoor.com 

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz