Jak bydlí slavní: Dwayne „The Rock“ Johnson

Jak bydlí Dwayne Johnson

Naší další celebritou, na jejíž bydlení se tentokrát podíváme je herec a wrestler Dwayne Johnson, známý taky jako „The Rock„. Mohutný chlapík, který je známý z filmů jako Král Škorpion, Kráčející skála, Víla Zuběnka nebo Vítejte v džungli. Z nových filmů se pak jeho osobou můžeme kochat v Rychle a Zběsile 5 a 6 nebo G.I. Joe: Odveta. Kromě filmových rolí je známý svým působením ve World Wrestling Entertainment (WWE). Patří mezi současné nástupce takových svaloušů, jako byli dříve Arnold Schwarzenegr nebo Sylvester Stallone.

 

Dwayne Johnson, foto: Wikipedia

Dwayne Johnson, foto: Wikipedia

 

Dwayne Johnson vlastní rozsáhlý dům v severovýchodním Miami na Floridě. Žije tak nedaleko od své alma mater, Miamské Univerzity, kde hrál americký fotbal za miamské Hurikány. Za dům podle všeho zaplatil nějaké 3,4 miliony dolarů. Koupil ho od jiného špičkového atleta, hráče miamských Delfínů.

Jeho skromný domek stojí v oploceném areálu s příjezdovými branami, aby měl pan Johnson jistotu soukromí.  Vnitřní vybavení disponuje 5 ložnicemi, 7 koupelnami, letní kuchyní. Nesmí chybět ani dvě garáže s kapacitou na 3 auta. Venkovní část domu pak zdobí bazén.

Pohled na areál domu od příjezdové cesty

Pohled na areál domu od příjezdové cesty

Dům je opravdu rozsáhlé sídlo, za které by se nemuseli stydět ani naftoví magnáti z Dallasu. Celý komplex je bezpečnostně opevněný a působí docela honosně, s dokonale zastřiženým trávníčkem a upraveným exteriérem.

Hlavní ložnice

Hlavní ložnice

Krb s televizí v ložnici

Krb s televizí v ložnici

Velice prostorná ložnice je luxusně zařízená s prostornou postelí, honosnými závěsy, krbem a nástěnnou televizí. Celá ložnice působí tak trochu pompézně, což jí ubírá na kráse. Skromnější zařízení by ji udělalo domáčtější a útulnější.

Stylová kuchyně

Stylová kuchyně


 

Stylová kuchyně

Stylová kuchyně

Pohled do obývacího pokoje z kuchyně

Pohled do obývacího pokoje z kuchyně

Stylová letní kuchyně je pro nás vizuálně příjemnější částí domu. Venkovský charakter kuchyně pozvedá mramorová pracovní deska, která jí dodává luxusnější vzhled, stejně jako lustr. Celkově kuchyně působí robustně díky masivním dřevěným prvkům.

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Z letní kuchyně se plynule přechází do jednoho z obývacích pokojů. Ten je prostorný a poměrně jednoduše zařízený. Jednolitá příjemná barva na stěnách dává místnosti čistý dojem. Mohutná kožená sedačka a masivní skříň jsou hlavními robustními dominantami místnosti.

Další obývací pokoj

Další obývací pokoj

Druhý obývací pokoj je pak zařízený kontrastně bílou barvou na stěnách a tmavým nábytkem a doplňky, což působí celkem těžkopádně. Tím spíš, že má místnost vysoký strop, ke kterému se tyčí tmavá vysoký krbová římsa s postranními policovými knihovnami a těžké tmavé závěsy.

Hlavní koupelna

Hlavní koupelna

Honosně pak působí také koupelna, u které je sympatický koncept zabudované velké vany v podlaze, u které jsou velká okna. Jinak je ovšem koupelna zase poněkud pompézní.

Domácí pracovna

Domácí pracovna

Pracovně vévodí tmavý masivní nábytek a i když se drží celkového charakteru domu, tak k pracovně se tento styl vcelku hodí.

Venkovní bazén

Venkovní bazén

Venkovní pohled na dům od bazénu.

Domácí kinosál

Domácí kinosál

Kdo z nás může mít doma vlastní kinosál? The Rock může. Kožené sedačky, dřevěné obložení a promítačka, nutný luxus pro vlastní promítání filmů.

Bar

Bar

Co by to bylo za dům celebrity, kdyby v něm nebyl bar. V tomhle případě ještě hodně luxusně vypadající. Osobně bychom tedy dali přednost něčemu skromnějšímu a jednodušeji zařízenému, ale k velkému mohutnému chlapovi asi patří velký a mohutný dům.

Foto: zillowblog.com

 

 

 

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz