Etno dekorace stěn

Základním způsobem, jak interiéru dodat etno podobu, je zajímavě zvolené dekorování stěn. Způsobů je nepřeberné množství. Od etno doplňků, jako jsou obrazy, talíře, koše, koberce použité jako tepiserie, tapety až po malované stěny.

Etno styl přitom může nabrat mnoha různých podob, což dokazují obrázky etno interiérů, které vypadají pokaždé jinak.

 

 

foto: archdeco.org

foto: archdeco.org

Modře natřené stěny a v podobných barevných tónech sladěný nábytek a dekorace zkombinované s ryze arabskými prvky, jako je osmihranný stůl a paraván s orientálními vzory vytvářejí osobitý celek v netradičním etno stylu.

 

foto: homienice.com

foto: homienice.com

Pro etno interiéry klasická hnědá barva na stěnách je doplněná o dekorativní malbu bambusu. I ostatní dekorace, jako je povlečení je pa sladěné ve stejném zeleném odstínu. Bambusová malba je skvělou ukázkou toho, co dokáže šikovná ruka malíře.

foto: malirdetskychpokoju.cz

foto: malirdetskychpokoju.cz

I tento obrázek kombinuje zelenou a hnědou barvu. Malovaný obrázek ve stylu afrického horizontu při západu slunce je příjemně uklidňující. Tento obrázek pochází z dílny malirdetskychpokoju.cz, kde se zaměřují hlavně na malby do dětských pokojů.

foto: picsdecor.com

foto: picsdecor.com

Tak trochu etno interiér tentokrát opět do modré barvy. Výrazným prvkem je barevná tapeta s orientálním vzorem, která vlastně jako jediná udává prostoru etno ráz. Právě tapetou je možné hodně dokázat.

Kde se dají sehnat etno tapety:

www.na-zed-tapety.cz

www.tapety-folie.cz

          www.na-zed-tapety.cz                                                        www.tapety-folie.cz

 

foto: serbagunamarine.com

foto: serbagunamarine.com

Ložnice v příjemném béžovém odstínu je jenom lehce, decentně laděná do etno stylu doplňky v podobě lamp, hnědého povlečení a režného koberce.

foto: www.artsyhome.com

foto: www.artsyhome.com

Naprosto dokonalý příklad etno interiéru se zemitě červěno hnědými stěnami a nativním uměním na zdi. Obrázky s kmenovým africkým uměním rozhodně na zeď etno interiéru s africkou tematikou patří.

foto: www.decor4all.com

foto: www.decor4all.com

Jednoduché a přesto účelné. Proutěné koše na stěně jako etno dekorace. Ve stejném stylu laděný také zbytek místnosti. Žádné komplikované kombinování se někdy vyplácí.

 

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz