Chraňte své soukromí bezpečnostními dveřmi

Můj dům, můj hrad. Miliony lidí po celém světě na svůj domov nedá dopustit. Snaží si jej vybavit tím nejlepším, na co mají, udržují svůj byt či dům v tom nejlepším stavu a chtějí svým dětem poskytnout maximální rodinné zázemí. Spousta lidí, aniž by si to uvědomila, vybavuje svůj byt k samé dokonalosti, ale na co nejčastěji zapomene, jsou vstupní bezpečnostní dveře.

 

Dveře, základ domova

I když se to může zdát jako klišé, není tomu vůbec tak. Bezpečnostní dveře jsou skutečně důležitější než televize. Klasické vchodové vstupní dveře do domu nebo do bytu jdou nezamčené otevřít velice snadno tvrdým plechem nebo kreditní kartou. U bezpečnostních dveří tento způsob otevírání není možný. Rozdělují se dle počtu zámků, materiálu, zabezpečení, protipožárnímu opatření a dle neprůstřelnosti do kategorií bezpečnosti. V závislosti na kategorii bezpečnosti se odvíjí i cena.

Stylové vchodové dveře 

 

Nejčastěji se dveře nabízí v těchto kategoriích:

Skydas standard

Nabízí kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci, disponují profilovanou kovovou konstrukcí a ochranným zámkem. Jejich rozměry se dají přizpůsobit dle přání zákazníka.

 

Skydas bezpečnostní třída 2

Vysoce bezpečnostní dveře mají jeden zámek s deskou, která je chráněna proti odvrtání. Izoluje proti hluku a udržuje teplo v místnosti. Zámky, které tento model dveří využívá (s označením (WK2) dle ENV 1627 standardu), musí spadat do třetí bezpečnostní kategorie. Dveře jsou nabízeny i v protipožární variantě.

 

Skydas bezpečnostní třída 3

Model třetí bezpečnostní třídy dle standardu ENV 1627musí obsahovat zámky v páté bezpečnostní kategorii, zámek s deskou proti odvrtání, jsou vysoce těsnící proti hluku a úniku tepla, jsou k dispozici i v protipožární variantě. V německé laboratoři byly testovány techniky proti vloupání a jsou vysoce odolné vůči ostrým předmětům a páčidlům.

bezpecnostni-dvere-2bezpecnostni-dvere-3

 

Skydas premium bezpečnostní třída 4

Nejlepší a nejodolnější dveře v této bezpečnostní sekci. Byly ohodnoceny jako WK4 podle normy ENV 1627. Musí obsahovat jeden zámek ze sedmé bezpečnostní kategorie, disponují zvukovou izolací o síle 45 dB a mají 45 minutovou ochranu před ohněm (EI45). Jeden zámek má desku proti odvrtání. Jsou odolné vůči páčidlům a ostrým předmětům, a na základě testování, která byla uskutečněna v německé laboratoři, se po dobu 77 minut nepodařilo zkušeným technikům skrz dveře vloupat do bytu. Tyto dveře jsou jedinečnou špičkou ve své kategorii.

 

Více informací: http://dopos.cz/produkty/

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz