BellaRose pořádá velký letní výprodej

9.7.2013
BellaRose pořádá velký letní výprodej

Jestli se vám sortiment BellaRose vintage výrobků, interiérových dekorací a doplňků líbí, do konce července je šance pořídit některé produkty z nabídky Bella Rose až se 70% slevou, protože právě probíhá velký letní výprodej bytových doplňků a dekorací.

Obchod BellaRose.cz jsme tu již představovali jako zdroj originálních vintage kousků do severského interiéru. V letních slevách najdete tak krásné bytové doplňky jako jsou lucerny, cylindry na lampy, džbány a jiný porcelán do kuchyně a ke stolování, polštáře a přehozy s úžasnými květinovými vzory, květináče, dokonce také kousky nábytku a drátěných doplňků. Byla by škoda šanci nevyužít.

Ze slev vybíráme:

Textilní doplňky

V rámci letního výprodeje se dá vybírat bytový a zahradní textil, od polštářků, přehozů až po zahradní houpací síť. Všechno je ale jen do vyprodání, jakmile se kousek vyprodá, už za stanovenou cenu není.foto: BellaRose.cz foto: BellaRose.czfoto: BellaRose.cz

 

Nábytek

BellaRose nyní nabízí také některý nábytek. Bílou komodu nebo originální stůl, který by se dokonale hodil do etno interiéru.

foto: BellaRose.czfoto: BellaRose.cz

 

Osvětlení

Originální a hlavně osobité osvětlení, ať už elektrické lampy nebo svícny severského vintage stylu je možné nyní koupit za výhodné ceny. Není na co čekat, krásné kousky postupně mizí. Osvětlení může hodně ovlivnit, jak bude interiér vypadat, jsou to totiž detaily, které dělají celek.

foto: BellaRose.cz foto: BellaRose.cz

 

 

Keramika a nádobí

Líbí se vám venkovská keramika, stylové džbánky, hrníčky, nebo třeba plechové dózy, nebo keramické květináče? Keramické nádobí a plechové doplňky k vintage stylu patří. Krásné květované džbánky se budou úžasně vyjímat v kuchyni i na zahradě. Z porcelánu jsou ale do venkovského interiéru patří třeba také porcelánové úchytky na nábytek, které ve velkém letním výprodeji najdete také.

foto: BellaRose.cz

foto: BellaRose.cz

 

Další doplňky

To ale není zdaleka všechno. Pokud vás zajímá, co všechno můžete v tomto měsíci pořídit v rámci velkého letního výprodeje, zavítejte přímo na stránky BellaRose.cz a budete určitě stejně okouzleni, jako my.

foto: BellaRose.cz foto: BellaRose.cz

 Foto: BellaRose.cz

 

 

Podobné články:

6 Responses to BellaRose pořádá velký letní výprodej