Vířivkou pro zdraví

vířivka Albixon

Vracíte se z práce unavení a nemáte již sílu na nic jiného? Pak by právě pro vás mohla být užitečná vířivka. Vířivky si pořizuje čím dál více lidí, protože pobyt v tomto zařízení může být prospěšný nejen z hlediska zábavy, ale také pokud jde o zdraví člověka. Možná i vám již doktor doporučil, abyste si pořídili vířivku. Není to nic neobvyklého, protože díky vířivce si budete moci dopřát to, za čím byste jinak museli cestovat do lázní. Co všechno vířivka dokáže?

  • Uvolní vaše svaly
  • Uleví vám od bolestí svalů a kloubů
  • Pomůže vám, pokud máte problémy s usínáním

Před pořízením vířivky, respektive před začátkem jejího využívání, by měl každý člověk nejprve kontaktovat doktora a probrat s ním, jestli pro něj bude vířivka skutečně prospěšná. Většina lidí ale bude z pobytu ve vířivce jednoznačně čerpat uklidnění a uvolnění svalů.

vířivka Albixon

FOTO/zdroj: Albixon a.s.

Co vše vířivka dovede?

Oproti klasické masáži má vířivka tu výhodu, že voda tělo nadnáší a díky tomu si mohou klouby a svaly lépe odpočinout. Vířivka vás přirozeně zbavuje tělesného napětí, což se projeví i na vaší psychice. A to není vše. Při pobytu ve vířivce dochází k rovnoměrnému tlakovému masírování celého vašeho těla. Hydrostatický tlak nastartuje rychlejší krevní oběh, což zlepší přenos výživových látek na potřebná místa v těle a současně dojde k podpoře vylučování toxinů z těla ven.

Jakou si vybrat vířivku?

Vířivka je pro lidské zdraví velice prospěšná, je ovšem poměrně důležité si vybrat vhodný model, který bude odpovídat vašim potřebám. Přední dodavatel vířivek – společnost Albixon – má v nabídce modely značek Brilix a Jacuzzi. K dispozici jsou vám základní modely, které jsou pro běžné použití naprosto dostačující, ale i pokročilejší varianty s luxusním vybavením. Albixon rovněž pravidelně nabízí speciální cenové akce. Vaši vysněnou vířivku si tak můžete pořídit i s 50% slevou.

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz