Římské rolety Bematech budou ozdobou interiéru

Římské rolety jsou běžně využívány nejen jako stínící prvek na okna, ale také jako dekorace do interiéru. Díky svým typickým horizontálním skladům jsou vhodné pro moderní i klasicky zařízené prostory. Hodí se do obývacích pokojů, a také jako rolety do kuchyně. Jediné, co potřebují pro správnou funkčnost, je dostatečný prostor pro jejich montáž.

 

Popis římské rolety

Pro římské rolety jsou charakteristické horizontální sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety. Pro dosažení co nejmenšího narušení struktury nebo vzoru jsou vhodné tunýlky z přední strany. Při umístění několika rolet značky Bematech vedle sebe působí sestava jako kompaktní celek pomocí laminátových výztuh.

 

Jaký je výběr?

U římské rolety máte na výběr z pestré škály různých typů látek, barev a struktur. Katalog látek na závěsy a římské rolety nabízí například látky barevné a hnědé. Kolekci podšívek či kolekci látek plně zatemňujících.

Dle vašich požadavků na stupeň zastínění můžete vybírat z pestré škály materiálů, ze kterých je možné vybrat transparentní nebo naopak neprůhlednou roletu. Některé typy neprůhledných rolet poskytují úplné zatemnění. Pro římské rolety máte také na výběr i z nehořlavých látek.

U římských rolet můžete rovněž vybírat barvu navíjecí šňůry a podšití vrchní látky. Na výběr máte z rolet bez podšívky i s podšívkou. Rolety je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Manuální ovládání se dá využít i u rolet velkých rozměrů.

římské rolety do kuchyně

 

Proč vybrat do kuchyně římské rolety?

Zajímavý nadčasový design a snadná údržba mohou být velkou výhodou při výběru stínící techniky právě do kuchyně. Jednoduchá manipulace a možnost látku sundat a vyprat je hlavní výhodou těchto rolet. Nespočet barevných variant vám umožní sladit rolety s jakýmkoliv interiérem.

 

Jak vybrat správnou variantu?

Od jednotlivých prvků a vlastností látky se odvíjí také samotná cena. Každá roleta je vyráběna na míru přímo podle vašeho přání. Jejich výhodou je velmi snadná údržba a výměna látky.

 

 

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz