Jídelní židle, nejen k jídelnímu stolu

Jídelní židle už dávno není předmět, který stojí jen vedle jídelního stolu. Jídelní či barové židle, jejich nohy, opěradla i celé, samostatně stojící židle, lze využít mnohem zajímavějším způsobem, než jen, jako pomocníka ke konzumaci nedělního oběda. Důvodem je nejen touha po tom odlišit se od ostatních interiérů, ale také využít nové i staré věci na maximum. Podobné nápady najdete realizované hlavně v menších interiérech.

Jídelní židle jako stůl, knihovna i věšák

Jídelní židli lze překvapivě využít jako skvělý odkládací prostor. V menším interiéru je zapotřebí vymýšlet chytré nápady. Pokud tedy máte malou kuchyň, kde vám čtyři židle v prostoru zavazí, proč ji nevyužít v pracovně, anebo v místě, které tak nazýváte, jako skvělý odkládací prostor na nejen papíry. Jídelní židle lze využít také jako drobné knihovničky, a to hned několika způsoby. Jednou z možností je tradiční vyskládání knih, jako do poliček s tím, že opěradlo vám pomůže zachytit případný pád knih. Anebo vytvořit kladením knih na sebe estetickou spirálu a na úplný vrchol položit svícen, nebo lucerničku. Nejeden z nás někdy v životě pohodil oblečení přes židli. Proč kupovat nový věšák, když máte novou židli, kterou kvůli malému prostoru nemůžete využívat na plno, tak jak by se měla. Do zádveří nebo ložnice postavte židli a jednoduše ji využívejte tak, jak jste zvyklý, jako věšák.

jidelni-stul-calibro-s19 jidelni-stul-napoleon-1

Jídelní židle tradičně
Někdy je ale zapotřebí využít jídelní židli, prostě jen jako židli. Strach z toho, že nevyberete tu správnou do vašeho stylového interiéru je samozřejmě oprávněný. Pokud víte, kde vybírat, můžete být velice příjemně překvapení, jak snadné je vybrat jídelní židli. A můžete narazit i na takovou, kterou byste si za normálních okolností v interiéru nepředstavili, jako je třeba čalouněná židle P-4. Díky skutečně rozmanitému výběru látek a druhů dřev, můžete vytvořit tu pravou designovou jídelní židli právě pro vás.

calounena-zidle-p-4

Vložit komentář

počítadlo.abz.cz